Baza All4All - Spis Polskich Firm

Szkolenia biznesowe

ANACCO Sebastian Trzaska

Anacco jest firmą szkoleniowo doradczą proponującą kompleksowy zakres szkoleń biznesowych oraz doradztwo strategiczne. Firma działa na rynku od ponad 18 lat, a zespół tworzą doradcy, mentorzy oraz trenerzy. Siedziba Anacco znajduje się w Kr(...)

Rockmaster

Rock Master to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży usług wysokościowych oraz szkoleń z zakresu przygotowania do pracy na wysokości. Przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku, w wyniku pasji do wspinaczki górskiej. Początkowo profil dzia(...)

Szkolenie BHP Derim

Szkolenia BHP Wrocław - to oferta Derim dla firm z Wrocławia oraz Dolnego Śląska. Szkolenia wstępne i okresowe z Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy przygotowane dla Państwa przedsiębiorstwa zostały indywidualne opracowane dla każdej z grup zawo(...)

Salt Aviation Sp. z o.o.

Szkoła sztuki lotniczej Salt Aviation oferuje wynajem statków powietrznych. Jest to oferta skierowana do osób, które posiadają już certyfikaty uprawniające do latania. Proponujemy wynajem samolotów i śmigłowców na krótkie, jednorazowe lot(...)

Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j.

Firma szkoleniowa Kontrakt OSH z Warszawy zajmuje się prowadzeniem szkoleń i kursów. Wśród szerokiej gamy ofert szkoleniowych, znaleźć można szkolenia dla sprzedawców, handlowców oraz szefów sprzedaży, szkolenia menedżerskie, szkolenia z(...)

Cedoz Sp. z o.o.

W kwestii naszej działalności na szczególną uwagę zasługuje ogromna różnorodność kursów oraz konkretna i rzetelna wiedza, którą przekazujemy w sposób niezwykle efektywny. Serdecznie zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się proponowany(...)