AGAWA F.H.U PIOTR MARKOWSKI

Dane adresowe:

Mickiewicza 35,
82-200 Malbork
pomorskie

Dane kontaktowe:

Piotr Markowski
sklep@stikero.pl
(53) 341 49 14

Dane firmy:

AGAWA F.H.U PIOTR MARKOWSKI
NIP: 5790002779
REGON: 170162200

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Mickiewicza 35, Malbork, Polska

Opis firmy AGAWA F.H.U PIOTR MARKOWSKI

Jeżeli Twoim marzeniem jest metamorfoza wnętrza lub pragniesz nadać przestrzeni oryginalnego wyglądu i charakteru, który będzie designerski, lepiej trafić nie można było! Naszą specjalizacją jest produkcja naklejek cechujących się wysoką jakością i funkcjonalnością oraz mat magnetycznych przeznaczonych do lodówek, zmywarek i drzwi. Naklejki i maty będą pasować do lodówek i zmywarek każdego producenta. Jeżeli chodzi o montaż to zarówno w przypadku naklejek jak i mat wszystko odbywa się szybko i nieskomplikowanie.

Oferta firmy

W ofercie firmy Stikero.pl znajduje się:
- naklejki na lodówkę
- naklejki na zmywarkę
- naklejki na drzwi
- maty magnetyczne na lodówkę
- maty magnetyczne na zmywarkę
- naklejki na lodówkę z własnego zdjęcia
- maty na lodówkę z własnego zdjęciaSzczegóły oferty firmy Stikero.pl a także kontakt znaleźć można na stronie http://stikero.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Eliza Flowers to kwiaciarnia przeniknięta delikatnością i elegancją, znajdująca się w sercu Lublina, na Alejach Racławickich 28a.
Firma Handlowa Rafał Karp, z siedzibą w urokliwej miejscowości Dąbrowa (gmina Lubochnia) w województwie łódzkim, rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku.
Wave, z głębokimi polskimi korzeniami, przoduje w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań logistycznych dzięki swojej specjalizacji w kulach transportowych i elementach kulowych.