Anna Kara

Dane adresowe:

Mokotowska 5/2,
00-640 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@annakara.com
733 475 433

Dane firmy:

Anna Kara
NIP: 6762129712
REGON: 120504093

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Mokotowska 5/2, Warszawa, Polska

Opis firmy Anna Kara

Anna Kara to krakowska projektantka, która od wielu lat jest cenioną nie tylko w Polsce artystką modową. Jej suknie ślubne są popularne w całej europie i miały swoje pokazy w znanych europejskich stolicach mody. Kupują je Niemki, Angielki, Włoszki a nawet Hiszpanki. Projekty Anny Kary cechuje lekkość i nietuzinkowe podejście do stylu mody ślubnej. Te wyjątkowe suknie ślubne nie zostaną pomylone z żadną inną polską czy europejską marką. Gwarancją zadowolenia z otrzymania od Anny Kary sukni ślubnej jest wysoka jakość wszystkich wykorzystywanych materiałów (francuskie koronki i jedwabie) a także szczególna dbałość o detale wykończenia. Zapraszamy do autorskich salonów Anny Kary w Krakowie oraz do nowo otwartego salonu w Warszawie!

Oferta firmy

Autorskie projekty sukien ślubnych. Wysokiej jakości materiały i wykończenie. Suknie ślubne dostępne do obejrzenia w salonie w Krakowie i nowo otwartym w Warszawie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Salon sukien ślubnych Piaseczno przedstawia wyjątkowe i designerskie suknie ślubne marki JOSH.
La Mariee to salon sukien ślubnych i wieczorowych, który przygotował kolekcję sukien sprowadzanych zza granicy, które nie są dostępne w innych polskich salonach.
Dom Mody Fulara & Żywczyk powstał w wyniku połączenia pasji dwóch projektantów Jarosława Żywczyka oraz Zbigniewa Fulara.