Fulara & Żywczyk

Dane adresowe:

Juliusza Lea 135,
30-133 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Zbigniew
dom.mody@fularazywczyk.pl
661 177 575
12 633 43 02

Dane firmy:

Fulara & Żywczyk
NIP: 6572254644
REGON: 291994029

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Juliusza Lea 135, Kraków, Polska

Opis firmy Fulara & Żywczyk

Dom Mody Fulara & Żywczyk powstał w wyniku połączenia pasji dwóch projektantów Jarosława Żywczyka oraz Zbigniewa Fulara. Od początku prowadzonej przez siebie działalności postawili na wysoką jakość. W pierwszych latach zajmowali się projektowaniem ekskluzywnej mody wieczorowej oraz wizytowej. Później w portfolio pojawiły się suknie ślubne. Pojawienie się ich w ofercie duetu projektantów wymusiło, otwarcie dwóch salonów ślubnych w Krakowie oraz Katowicach. Autorskie projekty z pod ręki Fulara & Żywczyk można oglądać m.in. na: pokazach mody.

Oferta firmy

Dom mody Fulara & Żywczyk zajmuje się projektowaniem wysokiej jakości sukien ślubnych oraz garniturów męski. W bogatej i ciągle rozwijanej ofercie znajdują się m.in.: torebki damski, biżuterie, bielizna, sukienki do ślubu cywilnego, sukienki dla druhen, sukienki studniówkowe, suknie wieczorowe oraz suknie ekskluzywne i wiele więcej!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Salon sukien ślubnych Piaseczno przedstawia wyjątkowe i designerskie suknie ślubne marki JOSH.
La Mariee to salon sukien ślubnych i wieczorowych, który przygotował kolekcję sukien sprowadzanych zza granicy, które nie są dostępne w innych polskich salonach.
Anna Kara to krakowska projektantka, która od wielu lat jest cenioną nie tylko w Polsce artystką modową.