Bistro Smak

Dane adresowe:

Sycowska 3,
02-266 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
bistrosmak@pocztadlafirm.pl
509 578 298

Dane firmy:

Bistro Smak
NIP: 1230953939
REGON: 015743608

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Sycowska 3, Warszawa, Polska

Opis firmy Bistro Smak

Wysokiej klasy bistrosmak.pl zaprasza wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą potraw dostępnej w ofercie. W niej znajda Państwo najlepsze obiady do firm Warszawa, które zawsze dostarczone są na konkretną, wyznaczoną przez Państwa godzinę, zapewniając przy tym najwyższą jakość każdego z posiłków. Nasza oferta jest kompleksowa i zapewnia Państwu wszystkie niezbędne usługi na życzenie, które mogą Państwa zainteresować. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty cateringowej już dziś.

Oferta firmy

Przedstawiana firma Bistro Smak Catering posiada w ofercie:
Obiady do firm
Catering biznesowy
Catering eventowy

Z dokładniejszymi informacjami na temat oferty firmy Bistro Smak Catering można się zapoznać na stronie http://www.bistrosmak.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Roxx to smaczna restauracja w Warszawie powiązana z doskonałym cateringiem dla firm.
Przepyszne obiady domowe w Łodzi znajdziesz w ofercie restauracji Domowe Przysmaki przy ulicy Struga 24! Nasi profesjonalni kucharze pracują wyłącznie na naturalnych, najwyższej jakości produktach, dzięki czemu każde danie opuszczające naszą kuchnię zachwyca swoim niezwykłym smakiem, zapachem i wyglądem.
Nasza firma Finezja Smaków specjalizuje się w realizowaniu usług na rynku catering biznesowy warszawa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić organizowanie przyjęć, a także spotkań biznesowych.