Biuro Nieruchomości Say Home Sp. z o.o. - Baza Polskich Firm

Biuro Nieruchomości Say Home Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Adama Mickiewicza 29,
40-085 Katowice
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@say-home.pl
604 105 607

Dane firmy:

Biuro Nieruchomości Say Home Sp. z o.o.
NIP: 6342978060
REGON: 386306323

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Adama Mickiewicza 29, Katowice, Polska

Opis firmy Biuro Nieruchomości Say Home Sp. z o.o.

Firma Say-Home to podmiot, który specjalizuje się w obrocie nieruchomościami, jednocześnie realizując szereg usług, które są pośrednio związane z tym rynkiem. Celem w/w firmy jest kompleksowa realizacja wielu różnych usług, a co za tym idzie - zadowolenie ze strony klienta.

Najważniejszym atutem biura nieruchomości Say-Home jest jego personel. Składa się on z doświadczonych i wykwalifikowanych osób, dla których rynek nieruchomości nie ma żadnych tajemnic. Co więcej, osoby te potrafią pomagać nawet tym klientom, których sytuacja jest bardzo skomplikowana. Osoba, która współpracuje z personelem firmy, może mieć pewność znalezienia skutecznych rozwiązań w interesujących ją sprawach. Warto dodać, że biuro nieruchomości w Katowicach nie zajmuje się wyłącznie sprzedażą, bądź zakupem nieruchomości. Podmiot ten świadczy swoje usługi na wielu różnych poziomach, dzięki czemu jego pracownicy cieszą się bardzo dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów i współpracowników.

Oferta firmy

Ulokowane w mieście Katowice biuro nieruchomości, realizuje na rzecz swoich klientów szereg istotnych usług. Oprócz pośrednictwa zakupu i sprzedaży nieruchomości, firma ta zapewnia pomoc merytoryczną w tej kwestii, a także doradza w zakresie pozyskania odpowiednich finansów przez klientów. Pracownicy firmy Say-Home specjalizują się również w przygotowaniu gotowych ofert sprzedażowych i zakupowych, których profesjonalny poziom gwarantuje wzrost zainteresowania ze strony potencjalnych odbiorców.

Firmy pokrewne w bazie

/ Biuro Nieruchomości /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Po śmierci bliskiej osoby dowiedziałeś się, że zostałeś pominięty w testamencie albo z innych, niejasnych powodów zostałeś wykluczony z grona spadkobierców? Zamiast się załamywać, zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci w tej trudnej sprawie i dołożymy wszelkich starań, aby należna kwota wpłynęła na Twoje konto.
Strona SamodzielnyPrzedsiębiorca pomaga odnaleźć wiele porad dotyczących tego jak założyć i prowadzić swój biznes, tego jak wybrać odpowiednią domenę czy też sugestie dotyczące opisów produktów na stronach internetowych.