Doradztwo

Agencja zatrudnienia KS Service Sp. z o.o.

Agencja pracy tymczasowej KS Service od ponad dziesięciu lat wspiera Polskich pracowników i pracodawców w pozyskiwaniu ofert pracy i wykwalifikowanych osób do pracy. Pragniemy wspierać rynek pracy i oferujemy usługi, które mogą wspomóc Pańs(...)

Progres

Firma Progres świadczy na terenie województwa śląskiego kompleksowe usługi związane z bezpieczeństwem i higieną pracy (BHP) oraz ochroną przeciwpożarową (PPOŻ). Od 2005 roku współpracujemy z najlepszymi fachowcami, aby jak najlepiej pom(...)

Ab Consulting Sp. z o.o.

Ludzie prowadząc działalność gospodarczą natrafiają na przeróżne problemy. Często nie wiedzą jak sobie z nimi radzić. Jesteśmy od tego, żeby im pomóc! Oferujemy swoje usługi już od ponad 10 lat. Naszą specjalizacją są zagadnienia, (...)

Monika Wołczyńska Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet

Kancelaria Magnet z Krakowa świadczy usługi z zakresu finansów. Na rynku jesteśmy obecni od 2006 roku. Przeprowadzamy audyty typu due diligence oraz przeglądy podatkowe w firmach. Naszym Klientom zapewniamy także doradztwo podatkowe i finansowe(...)

JPL GROUP Sp. z o.o.

JPL Group to firma, która może się pochwalić globalnym zasięgiem. Oto rodzaje usług, które dostarczamy: - audytowe - doradcze - informatyczne Oto niektóre sektory gospodarki, które są odbiorcami naszych usług: - medycyna i farma(...)

AllRisk Biuro Ubezpieczeń Tomasz Hen

Ubezpieczenia to produkty finansowe, których zadaniem jest zrekompensowanie ewentualnych szkód poniesionych w przyszłości. Powstają one w wyniku zaistnienia sytuacji, które są szczegółowo opisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Obecnie (...)

Szukampracy.pl

Nowy i darmowy portal z bazą ponad 2000 ogłoszeń o pracę w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii. Serdecznie zapraszamy osoby poszukujące pracy oraz pracowników do bezpłatnego skorzystania z naszego portalu. Rekrutuj zupełnie za darmo nowe oso(...)

ALPEN ADAM DEMBAL

Podejrzewasz, że partner Cię zdradza? Czujesz się podsłuchiwany? Niepokoi Cię zachowanie Twoich współpracowników lub kontrahentów? Biuro detektywistyczne "Detektyw" oferuje Ci szybką, skuteczną i przede wszystkim dyskretną pomoc w rozwi(...)