DEKOR Sebastian Kubiczek - Baza Polskich Firm

DEKOR Sebastian Kubiczek

Dane adresowe:

Ochodzka 35,
43-502 Czechowice-Dziedzice
śląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@kubiczek-drzwi.pl
507 154 924

Dane firmy:

DEKOR Sebastian Kubiczek
NIP: 6521002186
REGON: 271959698

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ochodzka 35, Czechowice-Dziedzice, Polska

Opis firmy DEKOR Sebastian Kubiczek

Kubiczek-drzwi.pl to firma zajmująca się stolarstwem drzwi oraz schodów, robionych oczywiście na wymiar. W prowadzonej działalności stawia przede wszystkim na najwyższą jakość oferowanych produktów. Drzwi wejściowe dębowe czy drzwi zewnętrzne dębowe to jedne z nielicznych artykułów, które można tam znaleźć. Firma oferuje również np. schody drewniane retro. Drzwi od stolarza to gwarancja najwyższej jakości i solidności. Strona umożliwia lekką i intuicyjną nawigację, aby klienci mogli w prosty sposób złożyć zamówienie. Istnieje również możliwość zarejestrowania się i skorzystania z rabatów, jak i wielu promocyjnych ofert przygotowanych dla stałych klientów.

Oferta firmy

Opisywana firma DEKOR Sebastian Kubiczek posiada w ofercie:
- Stolarstwo,
- Schody,
- Drzwi wewnętrzne,
- Drzwi zewnętrzne.

Ze szczegółami oferty firmy DEKOR Sebastian Kubiczek można się zapoznać pod adresem https://kubiczek-drzwi.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zepsuło Ci się okno? Nie wiesz co zrobić? Na szybko poszukujesz firmy zajmującej się serwisem oraz naprawą okien? Lub może potrzebna Ci fachowa regulacja okien? To wszystko usługi, w jakich specjalizuje się SERWIS STOLARKI BUDOWLANEJ! Jest to zespół doświadczonych i bardzo sumiennych pracowników, którzy gwarantują błyskawiczną i niezwykle sprawną realizację wszelkich zleceń naprawy każdego rodzaju okien.
Szukasz okien lub drzwi? Dobrej jakości? Stolarka okienna to główna specjalizacja firmy Design-House, ale oprócz tego zajmują się oni stolarką drzwiową.
Tomlux to znakomici eksperci od szybkiego i dokładnego montażu drzwi i okien.