DESIGN-HOUSE Karol Pietras, Damian Sroka s.c. - Baza Polskich Firm

DESIGN-HOUSE Karol Pietras, Damian Sroka s.c.

Dane adresowe:

Hyżne 334,
36-024 Hyżne
podkarpackie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@designhousehyzne.pl
601 906 659

Dane firmy:

DESIGN-HOUSE Karol Pietras, Damian Sroka s.c.
NIP: 8133785599
REGON: 380672966

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Hyżne 334, Hyżne, Polska

Opis firmy DESIGN-HOUSE Karol Pietras, Damian Sroka s.c.

Szukasz okien lub drzwi? Dobrej jakości? Stolarka okienna to główna specjalizacja firmy Design-House, ale oprócz tego zajmują się oni stolarką drzwiową. Znajdziesz tu więc zarówno okna, jak i drzwi, Co więcej, drzwi dostępne w ich ofercie można podzielić na wewnętrzne i zewnętrzne. Mogą się również do nich zgłosić osoby, które potrzebują wysokiej jakości bramy garażowe i parapety. Pracownicy pomagają również dopasować rolety do okien, a także parapety. Warto poznać bliżej ich pełną ofertę. Najlepiej sprawdź ją już dziś! Jakość, atrakcyjna cena i kompleksowa oferta - Design House. 

Oferta firmy

Opisywana firma DESIGN-HOUSE KAROL PIETRAS, DAMIAN SROKA S.C. oferuje:
- Drzwi zewnętrzne,
- Drzwi wewnętrzne,
- Okna,
- Bramy,
- Rolety,
- Parapety.

Dodatkowe informacje o ofercie firmy DESIGN-HOUSE KAROL PIETRAS, DAMIAN SROKA S.C. oraz kontakt odnaleźć można na stronie www https://www.designhousehyzne.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zepsuło Ci się okno? Nie wiesz co zrobić? Na szybko poszukujesz firmy zajmującej się serwisem oraz naprawą okien? Lub może potrzebna Ci fachowa regulacja okien? To wszystko usługi, w jakich specjalizuje się SERWIS STOLARKI BUDOWLANEJ! Jest to zespół doświadczonych i bardzo sumiennych pracowników, którzy gwarantują błyskawiczną i niezwykle sprawną realizację wszelkich zleceń naprawy każdego rodzaju okien.
Tomlux to znakomici eksperci od szybkiego i dokładnego montażu drzwi i okien.