DlaAmazonek.pl - Baza Polskich Firm

DlaAmazonek.pl

Dane adresowe:

ul. Warszawska 40,
40-016 Katowice
śląskie

Dane kontaktowe:

kontakt@dlaamazonek.pl
792 598 600

Dane firmy:

DlaAmazonek.pl
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Warszawska 40, Katowice, Polska

Opis firmy DlaAmazonek.pl

Firma specjalizuje się w dostarczaniu kobietom po mastektomii piersi szerokiej gamy produktów, które pomogą im w powrocie do zdrowia po operacji. Posiadamy szeroką gamę produktów, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach kobiet, które przeszły raka piersi. Wiemy, że nie wszystkie produkty sprawdzają się u każdej kobiety, dlatego zatrudniamy zespół ekspertów, którzy pomogą Ci znaleźć najlepszy dla Ciebie produkt. Rozumiemy, że każda kobieta ma inne potrzeby i pragnienia, dlatego oferujemy indywidualną obsługę klienta. Naszym celem jest dostarczenie produktów, które pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Sprzedajemy protezy piersi, peruki, bieliznę, biustonosze, pończochy uciskowe i inne. Posiadamy szeroki asortyment produktów dla amazonek. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego kobiety Jeśli przeszłaś mastektomię, prawdopodobnie masz wiele pytań i wątpliwości. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Ci wszystkich potrzebnych odpowiedzi.

Oferta firmy

Nasz sklep oferuje produkty dla amazonek, czyli kobiet po leczeniu raka piersi. Znajdziesz u nas:
- biustonosze dla kobiet,
- rajstopy i pończochy uciskowe,
- peruki.
Oferujemy także protezy piersiowe dla kobiet po mastektomii. Oferujemy szeroką gamę protez piersi, zaprojektowane z myślą o potrzebach każdej kobiety. Wiele artykułów oferujemy w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i złożenia zamówienia.

Firmy pokrewne w bazie

/ DlaAmazonek /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Cukrzyca to choroba metaboliczna, która w dzisiejszych czasach dotyka coraz więcej osób.
Ortomedico jest firmą zajmującą się rozpatrywaniem wniosków NFZ na produkty chłonne (pieluchy, majtki chłonne, podpaski, wkładki) oraz produkty stomijne i urologiczne.
Zdrowe, piękne włosy znacząco wpływają na nasz wizerunek i dlatego w trosce o swój wizerunek i dobre samopoczucie coraz częściej decydujemy się na przeszczep włosów, gdy zawodzą inne metody leczenia łysienia androgenowego.