Medycyna

INGA PAWŁOWSKA WOKÓŁ NATURY

Sklep internetowy Wokół Natury powstał z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują produktów medycznych zawierających w sobie elementy konopi indyjskich. Wśród artykułów znajdujących się w bogatej i ciągle rozwijanej ofercie sklepu in(...)

Anvita Dr Marta Tazbir

Prowadzimy centrum medycyny estetycznej w Łodzi. Laseroterapia, mezoterapia, fototerapia, infuzja tlenowa, leczenie nadpotliwości w krótkim czasie, ginekologia o charakterze nowoczesnym to tylko niektóre z naszych najważniejszych propozycji. Z p(...)

Centrum Medyczne Gamma Sp. z o.o.

Centrum Medyczne Gamma znajduje się w Warszawie i należy do czołówki najnowocześniejszych szpitali prywatnych w naszym kraju. Działając jako profesjonalna klinika ortopedyczna, otacza pacjenta wszechstronną opieką specjalistów innych dziedz(...)

Olender Clinic Sp.Z.O.O.

Prywatny szpital chirurgii plastyczne dr Anny Olender oferuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Nasz nowy szpital mieści się w Żarkach Letnisko. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczoną kadrę leka(...)

Synapsa Med sp.zo.o.

Senso Rex to działająca na polskim rynku już od wielu lat firma, która zajmuje się produkcją pościeli, poszewek, kołder i innych akcesoriów typowo do łóżka. Jej celem jest zapewnianie klientom błogiego, spokojnego i nieprzerwanego snu - (...)

Centrum Medyczne Łukasz Michalak

Centrum Medyczne Michalak to gabinet medycyny estetycznej, ortopedii i laseroterapii we Wrocławiu oferujący szeroki katalog nowoczesnych zabiegów na twarz oraz ciało. W Centrum Medycznym Michalak wykonuje się m.in. zabiegi usuwania zmarszczek me(...)

Vidium Medica

Szukasz miejsca, w którym możliwe jest leczenie wady wzroku? Jeżeli tak, warto zastanowić się nad tym, co oferuje Vidium Medica. Co można powiedzieć na temat oferowanej przez nas pomocy? Na pewno istotne jest to, że pojawiliśmy się na rynku(...)

JP Studio

Zastanawiasz się nad tym, czy makijaż permanentny brwi jest tym, czego potrzebujesz? W takim razie dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z pomocą świadczoną przez JPstudio. Co można powiedzieć na temat JPstudio? Na pewno warto podkreślić(...)