Dombud - Baza Polskich Firm

Dombud

Dane adresowe:

Leśna 2,
63-430 Odolanów
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Jan Czubak
info@dombud.com
(62) 733 17 44

Dane firmy:

Dombud
NIP: 6220006568
REGON: 250002838

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Leśna 2, Odolanów, Polska

Opis firmy Dombud

Dombud to ponad 20 lat doświadczenia w budownictwie oraz konstrukcjach stalowych, produkowanych we własnej wytwórni. Przedsiębiorstwo zrealizowało wiele projektów o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz wysokim standardzie wykonania. Działamy kompleksowo i od podstaw, począwszy od opracowania technologii, przez organizacje robót, a na realizacji zadań pod własnym, fachowym nadzorem skończywszy. Konstrukcje stalowe wytwarzamy dla potrzeb przemysłu i budownictwa. Projektuje i wykonuje kompletne obiekty o konstrukcji stalowej.

Oferta firmy

- konstrukcje stalowe
- kompleksowe budownictwo
- badanie jakości złącz spawanych
- malowanie hydrodynamiczne


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Racks and Rolls to sprawdzony producent szerokiej gamy stojaków metalowych do transportu.
Wozidła 3 lub 6 ton, koparka 1,8t, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 16m, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
W pracach remontowych najczęściej potrzebny jest ciężki, profesjonalny sprzęt, który przyśpieszy i ułatwi ciężkie prace budowlane.