Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD

Dane adresowe:

Ostrowskiego 30,
53-238 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Piotr
serwis@domex-serwis.pl
730318891

Dane firmy:

Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD
NIP: 8992782078
REGON: 363592999

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ostrowskiego 30, Wrocław, Polska

Opis firmy Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD

Domex-Serwis to długoletnie doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność. Jesteśmy firmą z Wrocławia, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze i naprawie urządzeń AGD. Od wielu lat stawiamy nacisk na profesjonalizm oraz satysfakcję klienta, zapewniając fachowe wsparcie w zakresie napraw i serwisu pralek, zmywarek, kuchenek elektrycznych oraz innych sprzętów AGD. Posiadamy własny magazyn części dlatego jesteśmy w stanie zapewnić szybkie naprawy nawet w kilka godzin od zgłoszenia jesteśmy w stanie podjechać do klienta i naprawić jego sprzętu na miejscu bez konieczności transportu urządzenia do serwisu

Oferta firmy

Oferujemy naprawę i serwis sprzętu AGD w tym pralek, zmywarek, kuchenek oraz piekarników elektrycznych z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia i okolic do 30km.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W TECHBIT specjalizujemy się w kompleksowej produkcji elektroniki, oferując szeroki zakres usług od zakupu komponentów, poprzez montaż SMD i THT, produkcję PCBA, programowanie, testowanie, aż po montaż finalny i dostawę gotowego urządzenia.
Coffee on jest partnerem Franke, oferującym najwyższej jakości ekspresy do kawy dla sektora biznesowego - ekspresy do kawy dla hoteli, kawiarni, stacji benzynowych itp.
Prezentujemy maszyny czyszczące wykorzystywane w sektorze spożywczym, w firmach sprzątających, przy wykonywaniu usług komunalnych, w przemyśle i przestrzeni publicznej.