Sprzęt AGD

"TERMITECH" A.T. JAROSZEWICZ- SPÓŁKA JAWNA

Centralne odkurzacze TQD to nowoczesne produkty, które ułatwią codzienne porządki dla każdej gospodyni domowej i nie tylko. Nasze odkurzacze są dostosowane do każdych powierzchni co ułatwia prace domowe i dostarcza funkcjonalności. Doskonał(...)

Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska

Multimedia Outlet, to jak sama nazwa wskazuje miejsce, gdzie można kupić drobne AGD pochodzące z końcówek serii, wyprzedaży lub nadwyżek magazynowych. Każdy ekspres do kawy czy malakser wystawiany do sprzedaży jest starannie kontrolowany prz(...)

Hakom Sp. z o.o. Sp. k.

HAKOM - najlepsze wentylacje Usługa hakom.pl oferuje między innymi bardzo dobrej jakości wentylację, klimatyzację, systemy chemoodporne. Firma jest producentem, importerem i jednocześnie dystrybutorem krajowych i zagranicznych producentów na (...)

SEMI Technika

SEMI TECHNIKA jest firmą, w którym znajdą Państwo hafciarki przemysłowe i komputerowe od renomowanego niemieckiego producenta ZSK Stickmaschinen GmbH. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanej marki i dzięki temu możemy Państwu zagwarantow(...)

MC-Kuchnie

MC-kuchnie to sklep z wyposażeniem dla Twojej kuchni. Posiadamy bogaty asortyment wszelkich piekarników, kuchenek mikrofalowych, okapów kuchennych, a także zmywarek, baterii kuchennych, zlewów i płyt grzewczych. W naszym sklepie stacjonarnym w (...)

Odkurzanie

Specjalizujemy się w sprzedaży odkurzaczy centralnych i akcesoriów do systemów centralnego odkurzania. W ofercie posiadamy między innymi odkurzacze centralne, separatory, węże ssące, gniazda, szufelki automatyczne, worki, filtry, rury, kszta(...)

DYNAXO

Oferowana przez nas gazowa płyta ceramiczna to jakość sama w sobie. Mamy najwyższej klasy sprzęt AGD, dlatego spełniamy oczekiwania wszystkich osób, które wybrały właśnie nas. Jeśli komuś jest potrzebna kuchenka gazowa z płytą to my ma(...)

BEST CLEAN Rafał Pijankowski

Best Clean to profesjonalna firma sprzątająca działająca na terenie Warszawy. Nasz specjalistyczny sprzęt oraz bogate doświadczenie pozwalają nam przywrócić porządek w każdego rodzaju pomieszczeniach. Zajmujemy się sprzątaniem biur, firm(...)