Edom Pranie - Baza Polskich Firm

Edom Pranie

Dane adresowe:

Komisji Edukacji Narodowej 60,
02-777 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@edompranie.pl
600 140 170

Dane firmy:

Edom Pranie
NIP: 1248316257
REGON: 759981266

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa, Polska

Opis firmy Edom Pranie

Firma piorąca oferuje specjalistyczne pranie tapicerki i wykładziny. Każda osoba, której zależy na zachowaniu, jak najwyższych standardów czystości w swoim domu lub biurze, powinna zastanowić się nad skorzystaniem z jej usług. Za nowoczesnym praniem tapicerek przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim profesjonalna firma piorąca dysponuje niedostępnym dla przeciętnego człowieka sprzętem. Zaawansowane odkurzacze piorące oraz bardzo wydajne ekstraktory ciśnieniowe pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Czystość powierzchni biurowych jest bardzo ważna. Czysta wykładzina oraz meble to swego rodzaju wizytówka całej działalności. Z tego powodu wszyscy przedsiębiorcy powinni zwracać uwagę na czystość. Jeżeli chcesz zapewnić najlepszy standard pracy swoim pracownikom, skorzystaj z pomocy fachowej firmy piorącej, która realizuje pranie wykładzin oraz tapicerki meblowej wykorzystując bardzo skuteczną metodę ekstrakcyjną. Wyższy standard higieny pomieszczenia wpłynie pozytywnie na produktywność Twoich pracowników.

Oferta firmy

Specjalistyczna firma piorąca realizuje pranie tapicerki z dojazdem do lokalizacji klienta. Dzięki temu, że proces prania wykładziny lub tapicerki meblowej realizowany jest w domu lub biurze klienta, cały proces został znacznie ułatwiony. Wykwalifikowany pracownik przyjeżdża na wskazany adres całkowicie za darmo, a przed rozpoczęciem usługi wycenia całe zlecenie. Usługa prania tapicerki i czyszczenia wykładzin przynosi bardzo dużo korzyści, z tego powodu jest coraz częściej polecana.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Prowadzimy sklep internetowy z maszynami do mycia podłogi w sklepie, a także z odkurzaczami do prania tapicerki.
Calde to hurtownia środków czystości, gdzie znajduje się bardzo duży wybór produktów takiej renomowanej marki jak Tork.
Firma sprzątająca CityClean24 zaprasza do kontaktu i składania zamówień na usługi sprzątające zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.