Sprzątanie

Variovac Polska

Variovac Polska to solidna, niemiecka jakość odkurzaczy centralnych na polskim rynku. Firma posiada swoje przedstawicielstwa w całej Polsce a nasze odkurzacze centralne można znaleźć w setkach polskich domów. Decyzję o założeniu systemu cen(...)

PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta Voigt. W ofercie, między innymi, profesjonalne środki czystości w czterech specjalistycznych liniach: profiline – dla firm sprzątających, hotelservice – dla pracowników hoteli, gastroline (...)

TEDAN.PL Mateusz Skwirut

Pewnie każdy zgodzi się z tym, że owady należą do tych elementów codziennego życia, które charakteryzują się wyjątkową uciążliwością i warto się zastanowić jak można sobie z nimi skutecznie radzić. Dla tych, którzy chcą je pokon(...)

PRESTIGO Dominik Grobel

Prowadzona przez nas firma sprzątająca PRESTIGO to świetna oferta dla wszystkich podmiotów, które lubią czystość, ale nie mogą każdego dnia się o nią starać. Jeśli wybieracie naszą obsługę możecie być pewni, ze w trakcie przeprowad(...)

EcoLux Firma sprzątająca Beata Chorąży

Podmiotem działalności firmy sprzątającej EcoLux jest świadczenie prac porządkowych wewnątrz obiektów. Pragniemy zapewnić naszym klientom wysoki poziom wykonanej pracy oraz szybkie terminy realizacji. Korzystamy z profesjonalnego zaplecza sp(...)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G

Firma C.E.G oraz nasz sklep internetowy www.Czysto24.net to idealne miejsce by zakupić w pełni profesjonalny sprzęt do sprzątania dla Twojej firmy. Wybierając nasze produkty możesz mieć pewność że kupujesz sprzęt najwyższej jakości w nie(...)

DETERGENS Usługi Porządkowe

Firma Detergens jest jedną z najlepszych w zakresie usług porządkowych. Na co dzień świadczymy dla naszych klientów takie prace jak sprzątanie biur, sklepów, magazynów, mycie okien, czyszczenie wykładzin dywanowych oraz wiele innych. Zapewn(...)

PHU EPAK PIOTR PAKUŁA

Słowo ekologia cieszy się dużą popularnością w dzisiejszych czasach ze względu na tryb życia, jaki przybiera większość z nas. Zagościła we wnętrzach otulając swą zielenią nasze ściany, na rynku produkty i kosmetyki opatrzone są sw(...)