EL-BIG Jarosław Wręczycki

Dane adresowe:

Nakielska 42/44,
42-600 Tarnowskie Góry
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@elbig.com.pl

Dane firmy:

EL-BIG Jarosław Wręczycki
NIP: 6451515324
REGON: 277935948

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nakielska 42/44, Tarnowskie Góry, Polska

Opis firmy EL-BIG Jarosław Wręczycki

Nasza firma wykonuje usługi związane z obróbką materiałów przy użyciu frezowania CNC. Przede wszystkim zajmujemy się obróbką tworzyw sztucznych, drewnopochodnych i metali kolorowych. W branży prosperujemy od wielu lat, dzięki czemu udało nam się obsłużyć wielu klientów i zyskać niezbędne doświadczenie do realizacji powierzonych zadań. Warto nam zaufać również dlatego, że podczas wykonywania usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu pochodzącego do renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferta firmy

Oferta naszej firmy obejmuje
- obróbkę CNC materiałów: tworzyw sztucznych, drewnopochodnych, metali kolorowych
- wylewanie uszczelek za pomocą profesjonalnych wylewarek


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Witaj w Danex - Twoim partnerze w zakresie konstrukcji aluminiowych! Danex to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu wysokiej jakości konstrukcji aluminiowych, które dodają nie tylko funkcjonalności, ale także estetyki Twojemu otoczeniu.
Racks and Rolls to sprawdzony producent szerokiej gamy stojaków metalowych do transportu.
Wozidła 3 lub 6 ton, koparka 1,8t, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 16m, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.