Este Secura BHP Szkolenia i Usługi

Dane adresowe:

Bonarka 21/B64,
30-415 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

BOK
biuro@este-secura.pl
12 4223727

Dane firmy:

Este Secura BHP Szkolenia i Usługi
NIP: 6760111688
REGON: 350525125

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Bonarka 21/B64, Kraków, Polska

Opis firmy Este Secura BHP Szkolenia i Usługi

Szkolenia BHP są potrzebne w wielu zakładach pracy. Doskonale wie o tym firma Este Secura, która organizuje kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracodawców i pracowników zatrudnionych na różnego typu stanowiskach, a także świadczy usługi w zakresie obsługi BHP. Oprócz kursów stacjonarnych, podczas których doświadczeni wykładowcy w jasny sposób tłumaczą zasady bezpieczeństwa, przedsiębiorstwo oferuje szkolenia BHP online, które są najszybszą i najwygodniejszą formą nauki. Dbając o swoich Klientów, Este Secura przykłada najwyższą wagę do jakości swoich usług. Kursy i szkolenia oferowane w Este Secura są w przystępnych cenach, dlatego już od 30 lat jest to jedna z najchętniej wybieranych firm oferujących pomoc z zakresu BHP w Krakowie.

Oferta firmy

Oferta firmy Este Secura to m.in.:
- wstępne kursy BHP
- okresowe szkolenia BHP
oraz
- szkolenia BHP online.
Ponadto firma świadczy również innego typu szkolenia oraz usługi BHP, o czym przeczytać można na ich stronie firmowej: http://este-secura.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Langolian oferuje kilka rodzajów szkoleń m.
Chcesz odmienić swoje życie? Pragniesz zacząć panować nad swoim umysłem i emocjami? Zacznij żyć tu i teraz, odetnij się od echa przeszłości i strachu przed przyszłością.
MindCloud jest ogólnopolską szkołą programowania dedykowaną dla dzieci, której celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego korzystania z technologii.