Kursy i szkolenia

DARO DARIUSZ RENK

Szkolenia okresowe od dzisiaj dostępne również w szkole nauki jazdy DARO - Szczecin i Nowogard. Zapraszamy kierowców autobusów oraz TIR na specjalistyczne szkolenia okresowe w szkole DARO w Szczecinie lub Nowogardzie. Postaw na sprawdzoną szko(...)

TOTU Magdalena Szulczyk

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Krakowskiej Szkoły Rysunku TOTU. Nasze kursy zapewniają profejonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych mających miejsce na wydziale architektury i uczelniach artystycznych. Jesteśmy także gotow(...)

ALX Sp. z o.o.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy IT, a także możliwość wynajęcia specjalisty pod konkretne projekty informatyczne. Prowadzimy zaawansowane kursy dedykowane administratorom Linuxa. Omawiamy działanie programów biurowych na poziomie m(...)

Arena 108 Sp. z o.o.

Jeśli zastawiacie się nad nauką programowania, możecie dołączyć do grona studentów Akademii 108. Prowadzimy intensywne kursy, które opierają się na metodzie bootcamp. Nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne, dzięki którym wiedza jest (...)

PROFES Mariusz Dyduch

Realizowane przez firmę Profes tłumaczenia Sosnowiec są usługą przeznaczoną dla przedsiębiorców z różnych branż. Tłumaczenia Katowice to bowiem przekłady medyczne, techniczne, różnego rodzaju dokumenty, całe strony internetowe, ale r(...)

Life Coach Magda Fres Magdalena Organ

Od 2013 roku istniejemy na rynku zapewniając dostęp do wielu różnych szkoleń z zakresu psychologii i coachingu. Jesteśmy w stanie zaoferować life coaching, który pozwala na ławet poprawienie jakości swojego życia, konsultacje psychologiczn(...)

Ryszard Pietrzyk Pietrzyk Kancelaria Prawnicza-agencja Ochrony Pracy

Kancelaria Prawa Pracy i BHP z Lublina od wielu lat oferuje swym klientom profesjonalne usługi. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe dla firmy klienta, wskazujemy dobre rozwiązania, pomagamy zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, przeszkolimy p(...)

Szymon Kręblewski Emcsolution

Zajmujemy się w firmie EMC Solution realizowaniem szerokiego zakresu szkoleń pozwalających na szczegółowe zapoznanie się z tematyką kompatybilności elektromagnetycznej. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam oferować naszym kl(...)