FHU Spec - Baza Polskich Firm

FHU Spec

Dane adresowe:

ul. Emilii Plater 18a,
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

Dane kontaktowe:

bielsko-kominki@o2.pl
734669015

Dane firmy:

FHU Spec
NIP: 5471996214
REGON: 280379614

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Emilii Plater 18a, Bielsko-Biała, Polska

Opis firmy FHU Spec

Poszukiwania piecyka wolnostojącego mogą udać się w naszym sklepie. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowaną firmą z ogromnym doświadczeniem, która od wielu lat przygotowuje tego typu rozwiązania. Cała oferta jest naprawdę bardzo dobrze przygotowana, w związku z tym nawet najbardziej wymagający klienci będą w stanie u nas odnaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się także podpowiedzieć jakie rozwiązania będą w Waszym przypadku rzeczywiście najlepsze. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

Oferta firmy

Mamy do zaoferowania między innymi kotły na pellet czy też propozycje kociołków spalających świeże drewno, a także wiele innych. Sprawdźcie sami i przekonajcie się że nasza firma to najlepszy wybór!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Bravo Five to firma zajmująca się projektowaniem, wykonywaniem i finalnie montowaniem zadaszenia takich produktów jak tarasów aluminiowych, wiat aluminiowych czy wiat garażowych wykonywanych z aluminium.
Garaże blaszane oraz inne konstrukcje stalowe takie jak bramy garażowe, wiaty śmietnikowe, kojce dla psów i wiele innych znajdziesz w naszej ofercie.
Firma Vector Łódź specjalizuje się w profesjonalnej i rzetelnej dezynfekcji pomieszczeń.