Pozostałe

Berendsen Textile Service Sp. z o.o.

Firma Berendsen zajmuje się kompleksowym serwisem i wynajmem odzieży ochronnej, specjalistycznej, roboczej, mat wejściowych oraz urządzeń higienicznych. W celu skontaktowania się z firmą można zadzwonić pod numer telefonu 58 511 45 00. Firma(...)

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA Marcin Kobiela

Propozycja przygotowanej przez naszą firmę oferty jest niezwykle szeroka. Poza tym, że zajmujemy się konserwacją ogrodów, możemy także zaproponować różnego typu usługi związane z przygotowywaniem i pielęgnacją nagrobków. Możemy zają(...)

Sabur Sp. z o.o.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie urządzeń i oprogramowania dla automatyki, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z firmą Sabur ‒ więcej na jej temat znajdziecie Państwo na naszej stronie inte(...)

Alan Andrzej Kruk

Zajmujemy się m.in. czyszczeniem studni kanalizacyjnych oraz udrażnianiem kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Jeżeli chodzi o ofertę dotyczącą udrażniania kanalizacji to wygląda ona tak: - Udrażnianie sieci kanalizacji sanitarnej wewnęt(...)

Danvost Daniel Knapczyk

Oferujemy duży wybór narzędzi do warsztatu, prac budowlanych, pracy w ogrodzie, przydatnych każdemu majsterkowiczowi. Sklep internetowy Danvost jest autoryzowanym dystrybutorem wyrobów firmy Makita, współpracujemy także z innymi producentami (...)

FHU Spec

Poszukiwania piecyka wolnostojącego mogą udać się w naszym sklepie. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowaną firmą z ogromnym doświadczeniem, która od wielu lat przygotowuje tego typu rozwiązania. Cała oferta jest naprawdę bardzo dobrze przygo(...)

Adezz Poland

Zapraszamy do skorzystania z oferty jaką ma dla Państwa wyłączny dystrybutor marki Adezz! Naturalnie, mowa o firmie ANAMARU. Wśród propozycji znajdziecie m.in. donice (możemy zaproponować np. ogrodowe lub poliestrowe). Warto zaznaczyć, że n(...)

Decoroom Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą, której specjalizacja to projektowanie i aranżacja wnętrz. Usługi realizowane są w Warszawie. Warszawa to miasto, gdzie klienci przywiązują wiele uwagi do projektowania przestrzeni mieszkalnych. Urządzanie domów i mieszkań (...)