FHU Spec Piotr Kryściński - Baza Polskich Firm

FHU Spec Piotr Kryściński

Dane adresowe:

ul. Emilii Plater 18a,
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

Dane kontaktowe:

biuro@piece-wolnostojace.pl
734 669 015

Dane firmy:

FHU Spec Piotr Kryściński
NIP: 5471996214
REGON: 280379614

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Emilii Plater 18a, Bielsko-Biała, Polska

Opis firmy FHU Spec Piotr Kryściński

Atrakcyjne przed laty kozy znów stają się atrakcyjne i okazuje się, że napawają się coraz to większym zamiłowaniem. Obecnie są to jednak takie piecyki, których forma estetyczna mocno się przekształciła i można oczekiwać, że będą one rzeczywiście wyglądać bardzo dobrze. Te aktualnie proponowane piece wolnostojące są doskonałe pod kątem estetycznym, w związku z tym jeśli się na nie zdecydujecie możecie mieć świetny element wyposażenia domu czy mieszkania, który będzie świetnie się prezentował.

Oferta firmy

Zaglądając do naszego sklepu odnajdziecie wiele ciekawych piecyków, które mogą przypaść Wam do gustu i stają się doskonałym dodatkiem do domowego ocieplania.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Prowadzimy sklep internetowy z rurami kominowymi i rurami pieca kondensacyjnego.
Potrzebujesz wysokiej jakości mebli do mieszkania, ale nie wiesz gdzie ich szukać? Skorzystaj więc z It’s Home! Ten profesjonalny sklep internetowy ma do zaoferowania wysokiej jakości meble w okazyjnych cenach.
Producent słomek papierowych MS Orits działa w branży eko już od 1990 roku, zajmując się przetwórstwem tworzyw sztucznych, głównie produkcją słomek i rurek do napojów.