GDM Capital sp. z o. o. - Baza Polskich Firm

GDM Capital sp. z o. o.

Dane adresowe:

Grabiszyńska 281/721,
53-234 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

biuro@megasprzet.pl
533 508 508

Dane firmy:

GDM Capital sp. z o. o.
NIP: 8943052888
REGON: 022396995

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grabiszyńska 281/721, Wrocław, Polska

Opis firmy GDM Capital sp. z o. o.

Przyrządzona przez naszą jednostkę oferta jest mocno rozbudowana i mierzona przede wszystkim do osób, które potrzebują wyposażenia budowlanego, ale inwestycję w niego traktują jako niepotrzebną. Możecie naszą ofertę wyszukać pod hasłem sprzęt budowlany wynajem Wrocław. W swojej bazie posiadamy zróżnicowane maszyny budowlane, które mogą stać się niezwykle istotnym elementem wyposażenia dla tych wszystkich osób, które muszą wykonać jednorazowo pracę budowlane i kupowanie drogie wyposażenia byłoby w ich przypadku bez większych podstaw.

Oferta firmy

W naszej firmie lista różnych urządzeń jest ogromna, dlatego odnajdziecie to co będzie wam pomocne. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Racks and Rolls to sprawdzony producent szerokiej gamy stojaków metalowych do transportu.
Wozidła 3 lub 6 ton, koparka 1,8t, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 16m, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
W pracach remontowych najczęściej potrzebny jest ciężki, profesjonalny sprzęt, który przyśpieszy i ułatwi ciężkie prace budowlane.