iDiabetyk.pl - Baza Polskich Firm

iDiabetyk.pl

Dane adresowe:

ul. Piasta 21,
44-200 Rybnik
śląskie

Dane kontaktowe:

info@idiabetyk.pl
507179144
32 42 26 231

Dane firmy:

iDiabetyk.pl
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Piasta 21, Rybnik, Polska

Opis firmy iDiabetyk.pl

Cukrzyca to choroba metaboliczna, która w dzisiejszych czasach dotyka coraz więcej osób. Objawia się ona nieprawidłowym poziomem glukozy we krwi i niesie ze sobą wiele konsekwencji. Dzięki szybkiej diagnozie, odpowiedniemu leczeniu oraz dbaniu o siebie, pacjent może uniknąć ciężkich powikłań i poprawić komfort swojego życia. Sklep iDiabetyk w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów i osprzętu skierowanego dla diabetyka.

Na stronie idiabetyk.pl, poza sklepem internetowym, znajduje się również ogromna dawka wiedzy dla diabetyków. Można tam poszerzyć swoją wiedzę, na przykład na temat stopy cukrzycowej, indeksu glikemicznego, różnych typów cukrzycy czy wyboru odpowiedniego glukometru. Poza tym, na stronie znaleźć można porady związane z realizacją e-zleceń oraz dofinansowań do sprzętu. Firma iDiabetyk swoje początki ma w usługach związanych z fizjoterapią i rekreacją dla dzieci i dorosłych, następnie wprowadzono siedem sklepów stacjonarnych, a strona idiabetyk.pl to ukłon w stronę wszystkich, którzy wybierają zakupy online.

Oferta firmy

Sklep iDiabetyk w swojej ofercie posiada ogromny wachlarz sprzętu dla diabetyków. Są to:
- zestawy infuzyjne,
- pojemniki na insulinę,
- transmitery,
- sensory,
- czytniki
- pompy insulinowe wraz z akcesoriami najbardziej znanych i cenionych firm.
Na stronie znaleźć można także obuwie, skarpety oraz kosmetyki. W swojej ofercie posiada również wyroby chłonne, na przykład majtki chłonne czy maski, sprzęt stomijny, pomoce do łazienki i toalety, materace, ortezy, stabilizatory, opaski czy sprzęt pionizujący, inhalatory, ciśnieniomierze i termometry.

Firmy pokrewne w bazie

/ sklep dla diabetyków /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma specjalizuje się w dostarczaniu kobietom po mastektomii piersi szerokiej gamy produktów, które pomogą im w powrocie do zdrowia po operacji.
Ortomedico jest firmą zajmującą się rozpatrywaniem wniosków NFZ na produkty chłonne (pieluchy, majtki chłonne, podpaski, wkładki) oraz produkty stomijne i urologiczne.
Zdrowe, piękne włosy znacząco wpływają na nasz wizerunek i dlatego w trosce o swój wizerunek i dobre samopoczucie coraz częściej decydujemy się na przeszczep włosów, gdy zawodzą inne metody leczenia łysienia androgenowego.