Infra Skan Michał Kaim - Baza Polskich Firm

Infra Skan Michał Kaim

Dane adresowe:

Starowiejska 8D,
32-540 Trzebinia
małopolskie

Dane kontaktowe:

Michał Kaim
firma@instaskan.pl
607 941 772

Dane firmy:

Infra Skan Michał Kaim
NIP: 6281967492
REGON: 122731232

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Starowiejska 8D, Trzebinia, Polska

Opis firmy Infra Skan Michał Kaim

Proponujemy Państwu szeroki zakres specjalistycznych usług inżynierskich. Oto obszary, w których przede wszystkim działamy: lokalizacja wycieków wody (zewnętrzne instalacje wodociągowe i instalacje wewnętrzne), pomiary termowizyjne (budownictwo i przemysł), badanie szczelności w instalacjach kanalizacyjnych oraz lokalizacja źródła nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji i pozalaniowe oszuszanie budynków. Zlecenia realizowane są na terenie Polski południowej i centralnej. Dojazd do 40 km jest darmowy (naszą lokalizacją jest Trzebinia)

Oferta firmy

W ofercie firmy Infra Skan Usługi inżynierskie znaleźć można między innymi:
- usługi termowizyjne
- lokalizacja wycieków
- osuszanie budynków
- badanie kanalizacji


Szczegóły oferty firmy Infra Skan Usługi inżynierskie oraz kontakt udostępnione zostały na stronie www http://www.infraskan.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Racks and Rolls to sprawdzony producent szerokiej gamy stojaków metalowych do transportu.
Wozidła 3 lub 6 ton, koparka 1,8t, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 16m, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
W pracach remontowych najczęściej potrzebny jest ciężki, profesjonalny sprzęt, który przyśpieszy i ułatwi ciężkie prace budowlane.