Inside System - Baza Polskich Firm

Inside System

Dane adresowe:

Bienczycki Plan Targowy 1a,
31-864 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Paweł
pawel@inside-system.pl
790 444 554

Dane firmy:

Inside System
NIP: 6783127807
REGON: 121471680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Bienczycki Plan Targowy 1a, Kraków, Polska

Opis firmy Inside System

Inside System to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie usług remontowo budowlanych. W swoim portfolio posiadamy szereg realizacji związanych z tynkami maszynowymi, gipsowymi, oraz cementowo - wapiennymi. Firma Inside System działa na terenie Krakowa oraz w najbliższej okolicy. Inside System jest autoryzowanych partnerem firm Knauf oraz Baumit, które są liderami w produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych. Przedsiębiorstwo Inside System wyróżnia z pośród innych profesjonalnie wyszkoloną kadrę fachowców oraz szeroką gamę towarów i innowacyjnych rozwiązań.

Oferta firmy

Krakowska firma Inside System oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi remontowo budowlane, a w szczególności: tynki maszynowe, tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Racks and Rolls to sprawdzony producent szerokiej gamy stojaków metalowych do transportu.
Wozidła 3 lub 6 ton, koparka 1,8t, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 16m, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
W pracach remontowych najczęściej potrzebny jest ciężki, profesjonalny sprzęt, który przyśpieszy i ułatwi ciężkie prace budowlane.