Led-labs.pl

Dane adresowe:

Zakopiańska 2C,
30-418 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@led-labs.pl

Dane firmy:

Led-labs.pl
NIP: 6793108450
REGON: 360837680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Zakopiańska 2C, Kraków, Polska

Opis firmy Led-labs.pl

Sklep internetowy Led-Labs.pl jest integralną częścią LED labs Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo to działa w branży oświetlenia LED. Firma oprócz sklepu internetowego, w swoim portfolio posiada również trzy marki produktowe takie jak: LED Labs Lighting, LUMINES Lighting oraz GOQ. Każda z tych marek posiada inne produkty. Pierwsza z wymienionych związana jest z różnego rodzaju oświetleniami LED, druga w swoim asortymencie posiada profile przeznaczone do montażu oświetlenia LED. Natomiast ostatnia to różnego rodzaju moduły odpowiedzialne za zarządzanie tworzonym system oświetlenia LED.

Oferta firmy

W asortymencie sklepu internetowego led-labs.pl znajdziecie takie produkty jak:
- taśmy LED
- profile LED
- zasilacze LED
- źródła LED
- sterowniki LED
- oprawy LED
- moduły LED


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Akumulatory Uruchom to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży akumulatorów, specjalizująca się w sprzedaży zarówno detalicznej, jak i hurtowej.
Eliza Flowers to kwiaciarnia przeniknięta delikatnością i elegancją, znajdująca się w sercu Lublina, na Alejach Racławickich 28a.
Firma Handlowa Rafał Karp, z siedzibą w urokliwej miejscowości Dąbrowa (gmina Lubochnia) w województwie łódzkim, rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku.