Lookmedica Specjalistyczne Porady Lekarskie

Dane adresowe:

Lewa 26,
91-473 Łódź
łódzkie

Dane kontaktowe:

lookmedica@gmail.com

Dane firmy:

Lookmedica Specjalistyczne Porady Lekarskie
NIP: 9471211600
REGON: 471613380

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Lewa 26, Łódź, Polska

Opis firmy Lookmedica Specjalistyczne Porady Lekarskie

Look-medica to nowoczesny gabinet medycyny estetycznej z siedzibą w Łodzi. Doświadczona kadra lekarska i nowoczesny sprzęt wykorzystywany w zabiegach to gwarancja zadowolenia i bezpieczeństwa pacjentek. Oferujemy zabieg powiększania ust, usuwania zmarszczek, lipoliza, cosmelan. Dzięki naszym nowoczesnym metodom wykorzystywanym w medycynie estetycznej możesz odmłodnieć o kilka lat. Poza zabiegami medycyny estetycznej oferujemy również usługi profesjonalnej kosmetyczki. Poznaj naszą pełną ofertę na naszej stronie internetowej.

Oferta firmy

Oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz szeroko rozumianej kosmetologii. Specjalizujemy się w zabiegach z użyciem preparatu botox oraz powiększania ust.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Perfumeria Afrodis posiada najlepsze ekskluzywne zapachy, dostępne w kategoriach, jak na przykład - na spacer (świeże), do pracy (klasyczne), na wieczór (zmysłowe), a także do domu jak i samochodu.
W ofercie sklepu Szlachetne Inwestycje znajdziemy między innymi monety australijskie obiegowe, monety złote krugerrand, monety srebrne pandy, monety liścia klonu oraz inne monety inwestycyjne.
FootWave to wkładki ortopedyczne.