Menerga Polska Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Aleja Krakowska 169,
05-552 Wólka Kosowska
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
menerga@pocztadlafirm.pl
(22) 670 08 32

Dane firmy:

Menerga Polska Sp. z o.o.
NIP: 5222335962
REGON: 012901662

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Aleja Krakowska 169, Wólka Kosowska, Polska

Opis firmy Menerga Polska Sp. z o.o.

Szukasz firmy która kompleksowo zajmie się wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem jak i również chłodzeniem? Menerga oferuje profesjonalne rozwiązania zarówno do laboratoriów, budynków pasywnych jak i basenów publicznych oraz prywatnych. Już dziś wejdź na stronę i zacznij lekturę opisów różnych dostępnych systemów i obejrzyj realizacje. Efektywna energetycznie wentylacja to podstawa energooszczędności budynku. Razem z Menerga zadbasz aby Twój dom albo inwestycja stała się ekologiczniejsza i oszczędniejsza.

Oferta firmy

Firma Menerga Polska oferuje:
Centrale wentylacyjne
Klimatyzacja

Z większą ilością informacji na temat firmy Menerga Polska można się zaznajomić na witrynie www https://www.menerga.com


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

RENOVA jest doświadczoną i bardzo fachowo działającą firmą.
Szukasz wentylacji w Koninie? Zależy Ci na kompleksowym wsparciu, obejmującym również projektowanie, doradztwo, dostawę i montaż? Skorzystaj z pomocy F&M Technology: specjalistów z dziedziny budownictwa i instalacji, którzy zaproponują Ci najlepszą wentylację lub klimatyzację! Wieloletnie doświadczenie pozwala natomiast zapewnić fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę, dzięki której znajdziesz i dopasujesz najlepsze rozwiązanie, spełniające Twoje oczekiwania.
Klimatyzacja, wentylacja i rekuperacja – to trzy dziedziny, w których specjalizują się profesjonaliści z firmy MakroKlima.