Mokona Andreas Wiśniewski - Baza Polskich Firm

Mokona Andreas Wiśniewski

Dane adresowe:

Niekłonice 23c,
76-024 Świeszyno
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

projekty-graficzne@alfastart.pl
570552570

Dane firmy:

Mokona Andreas Wiśniewski
NIP: 4990582953
REGON: 320599963

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 3 / 5

Niekłonice 23c, Świeszyno, Polska

Opis firmy Mokona Andreas Wiśniewski

Grafika, to dla Studio Piko pasja. Każdy projekt katalogu jest przygotowywany od podstaw, wg wskazówek zleceniodawcy oraz w oparciu o najlepszą wiedzę i umiejętności grafika. W studio powstają najróżniejsze projekty graficzne, jednak zawsze dostosowane do danej branży. Warto podkreślić, że profesjonalny projekt ulotki przyłoży się do zwiększenia sprzedaży i poprawy wizerunku firmy, więc warto zainteresować w projekt graficzny dobrej klasy. Odrębną usługą jest projektowanie logo, które powinna posiadać każda szanująca się firma.

Oferta firmy

Studio Piko przygotowuje projekty graficzne dostosowane do potrzeb klientów. Niezależnie od tego czy jest to infografika czy też projekt katalogu - każde zlecenie jest realizowane z największą uwagą i zaangażowaniem.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wizard to znana w całej Warszawie agencja graficzna, z usług której korzysta mnóstwo osób czy firm.
Studio wizualizacji i animacji graficznych 3D Modelight Warszawa, to firma powstała w 2008 roku, zajmująca się produkcją grafiki komputerowej 3D oraz animacji.
Szukasz zaufanej agencji reklamowej? Jeśli nie możesz znaleźć satysfakcjonującej oferty, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia — oczywiście chodzi nam o zapoznanie się z ofertą, którą ma Sezmoo.