Ocieplenia pianą - Baza Polskich Firm

Ocieplenia pianą

Dane adresowe:

Stawowa 27c/1,
41-103 Siemianowice Śląskie
śląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@ocieplenia-piana.pl
570 646 464

Dane firmy:

Ocieplenia pianą
NIP: 6431548639
REGON: 240167435

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stawowa 27c/1, Siemianowice Śląskie, Polska

Opis firmy Ocieplenia pianą

Czym wyróżnia się działalność naszej firmy? Dziesięcioletnie doświadczenie, które posiadamy z pewnością wpływa na zaufanie jakim jesteśmy darzeni przez naszych klientów. Oferowane przez nas izolacje za pomocą pianki poliuretanowej są doskonałym rozwiązaniem na ocieplenie domu. Pianka ta charakteryzuje się wysoką termoizolacją a także odpornością na uszkodzenia i zawilgocenie. Izolację pianką poliuretanową bardzo łatwo się nakłada co pozwala na osiągnięcie komfortu pracy a także skrócenie pracy. Więcej na temat oferty na naszej stronie internetowej.

Oferta firmy

W ofercie firmy Ocieplenia pianą F.H.U. Skan Eksport Import znajduje się:
Ocieplenie poddasza
Ocieplenie dachu
Izolacja fundamentów
Izolacja posadzki
Ocieplenie magazynu
Membrana dachowa

Więcej informacji o ofercie firmy Ocieplenia pianą F.H.U. Skan Eksport Import a także dane do kontaktu udostępnione zostały na stronie https://ocieplenia-piana.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Przedsiębiorstwo Marterm nowoczesne techniki grzewcze trudni się wytwarzaniem, dystrybucją, oraz montażem instalacji grzewczych dla kurników, chlewni, oraz budynków mieszkalnych.
Firma NIKOL specjalizuje się w wytwarzaniu rekuperatorów przeznaczonych do zastosowań przemysłowych i domów jednorodzinnych.
Firma ekodocieplenia.