Olender Clinic Sp.Z.O.O. - Baza Polskich Firm

Olender Clinic Sp.Z.O.O.

Dane adresowe:

Brzozowa 2,
42-311 Żarki Letnisko
śląskie

Dane kontaktowe:

rejestracja@chplast.com.pl

Dane firmy:

Olender Clinic Sp.Z.O.O.
NIP: 6443501810
REGON: 243018173

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Brzozowa 2, Żarki Letnisko, Polska

Opis firmy Olender Clinic Sp.Z.O.O.

Prywatny szpital chirurgii plastyczne dr Anny Olender oferuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Nasz nowy szpital mieści się w Żarkach Letnisko. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczoną kadrę lekarską. Oferujemy pokoje noclegowe oraz ciszę i spokój do wypoczynku. Pomagamy spełniać kobiece marzenia dotyczące swojego wyglądu. Przeprowadziliśmy już ponad parę tysięcy zabiegów zakończonych sukcesem i zadowoleniem pacjentek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Oferta firmy

Oferujemy wiele zabiegów chirurgicznych jak i nie chirurgicznych. Stosujemy nowatorskie metody zabiegu liposukcji, ginekomastii, powiększanie piersi czy też korekty nosa. Zapraszamy również na zabiegi medycyny i dermatologii estetycznej.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Cukrzyca to choroba metaboliczna, która w dzisiejszych czasach dotyka coraz więcej osób.
Firma specjalizuje się w dostarczaniu kobietom po mastektomii piersi szerokiej gamy produktów, które pomogą im w powrocie do zdrowia po operacji.
Ortomedico jest firmą zajmującą się rozpatrywaniem wniosków NFZ na produkty chłonne (pieluchy, majtki chłonne, podpaski, wkładki) oraz produkty stomijne i urologiczne.