P.H.U.P Seart Anna Sekuła

Dane adresowe:

Kotlice 103,
26-020 Chmielnik
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
sklep@seart.pl
601 316 615

Dane firmy:

P.H.U.P Seart Anna Sekuła
NIP: 6572432962
REGON: 292453318

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kotlice 103, Chmielnik, Polska

Opis firmy P.H.U.P Seart Anna Sekuła

Zajmujemy się spełnianiem marzeń ludzi. Robimy wszystko, żeby każdy wyprodukowany lub sprzedany mebel był dla jego posiadacza radością i dumą. Naszym celem jest pojawienie się uśmiechu na twarzach tych, którzy zdecydowali się na zakup sprzedawanych przez nas mebli. Kochamy meble, które są piękne a do ich wykonania użyte zostało naturalne drewno. Taką samą miłością darzymy relacje z klientami. Początki działalności nie były łatwe. Na początku firma funkcjonowała jako mały przydomowy zakład połączony ze sklepem o powierzchni 16 m2. Obecnie jest zupełnie inaczej (zapraszamy na stronę).

Oferta firmy

Przedstawiana firma Meble drewniane P.H.U.P Seart ma w ofercie:


Informacje o ofercie firmy Meble drewniane P.H.U.P Seart oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie https://www.seart.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteś z Olsztyna lub okolic? Szukasz jednego sklepu z wyposażeniem wnętrz, w którym urządzisz całe mieszkanie? Nie szukaj dalej tylko odwiedź sklep KOMFORT na Leonharda 5.
Urządzasz nowe mieszkanie? A może myślisz tylko o szybkim odświeżeniu wnętrza? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju aranżacyjne wyzwanie na Ciebie czeka, zapraszamy do odwiedzenia sklepu KOMFORT w Warszawie na ulicy Mineralnej 3.
Czeka Cię remont łazienki lub kuchni? Zapraszamy do odwiedzenia salonu KOMFORT przy ulicy Głębockiej 13 w Warszawie.