Informatyka

E-rejestracja 24

Usługa E-rejestracja jest przeznaczona dla małych przychodni jak i indywidualnych gabinetów lekarskich. System umożliwia rejestrację wizyty za pośrednictwem internetu, co w dzisiejszych czasach staje się niesamowicie przydatne. Współpracujem(...)

stronytwoichmarzen

Firma powstała w 2013 roku. Pozycjonowanie stron internetowych. Budowa sklepów internetowych. Wszystko związane z marketingiem budowa katalogów i innych elementów identyfikacji wizualnej. Na stronie ponadto znajudją się darmowe materiały z in(...)

VOL Sp. z o.o. Sp.k.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu usług informatycznych w przedsiębiorstwach. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie usług zarówno dla małych a także dużych firm. Jedno(...)

Portale Internetowe Rainbow

Outsourcing IT jako sposób na obniżenie kosztów i poprawę jakości świadczonych usług informatycznych, pomoc w organizacji przetargów i wyborze urządzeń zapewniających bezawaryjność i niskie koszty eksploatacji, opieka nad stronami firmow(...)

Computer Media Consultants Maciej Węgrzecki Radosław Drywulski Sp. j.

Wykorzystując nowoczesne technologie, wiedzę i doświadczenie profesjonaliści z firmy ITCenter Computer Media Consultants Sp. J. z siedzibą w Warszawie przy ul. Romera10 zadbają o utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej Twojej firmy i stwor(...)

Promes

Interesują Cię kasy fiskalne online i jak do tej pory nie udało Ci się znaleźć zadowalającej oferty? W takiej sytuacji warto zapoznać się z tym, co proponuje firma PRoMES. Być może od razu pojawiło się pytanie, co przemawia za zdecydowan(...)

Altersofthouse Konrad Bielski Dominor

Zgrany zespół managerów, designerów i programistów czeka na stronie Alter Soft House. Znajdziesz tutaj pomoc w zorganizowaniu działającej strony lub aplikacji mobilnej. Dzięki ich doświadczeniu w branży, sprawnie i szybko dostaniesz potrzeb(...)

DO IT GLOBAL LTD

Software house to firma zajmująca się tworzeniem potrzebnego oprogramowania. Takie oprogramowanie jest wykorzystywane przez komputery jak i przez telefony. Do programowania i zajmowania się stronami internetowymi potrzebny jest bardzo doświadczon(...)