Oprogramowanie

Versum Sp. z o.o.

Firma Versum Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dedykowanego dla branży fryzjerskiej, kosmetycznej czy SPA. Głównej założeniem systemu Versum jest zebranie w jednym miejscu wszelkich informacji potrzebnych do wydajnego zarządzanie togo (...)

Edison Spółka Akcyjna

Edison to firma, która proponuje nowoczesne a zarazem niezawodne rozwiązania wymiany dokumentów elektronicznych, w tym e-faktur, z partnerami na całym świecie. Specjalny system, który proponujemy, umożliwia archiwizację dokumentów w formie e(...)

Serpmonster.pl

Pod adresem internetowym www.serpmonster.pl, kryje się profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do sprawdzania pozycji poszczególnych fraz, w wynikach organicznych wyszukiwarki internetowej Google. To nowoczesne rozwiązanie w 100% powstało od po(...)

Astrofox Sp. z.o.o

Nasza firma oferuje klientom wysokiej jakości programy, które pozwalają na zapewnienie skutecznego obsługiwania dokumentów w firmach. Zapewniamy nowoczesne oprogramowanie, które pozwala między innymi na wykorzystanie sztucznej inteligencji do (...)

Satis Gps Sp. z o.o.

Nasza firma SATIS GPS jest jedną z wiodących firm oferujących usługi na rynku systemów monitoringu pojazdów i zarządzania flotą. Proponujemy swym klientom przede wszystkim profesjonalny system monitoringu gps oraz lokalizacji pojazdów. Zapew(...)

Hogart

Hogart Business Applications to ceniony na rynku producent gotowych rozwiązań jak i oprogramowania tworzonego na zamówienie. Jako dostawca rozwiązań informatycznych dedykowanych dla działów księgowych i finansowych jest w stanie zagwarantowa(...)

Data Analytics

Tableau to innowacyjne oprogramowanie z kategorii Business Intelligence, które umożliwia przedstawianie wszelkich danych w bardzo przejrzysty i jasny sposób. Program z łatwością przetwarza nawet miliony danych – jest niezwykle wydajny, a do t(...)

DataConsult

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy DataConsult. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych systemów magazynowych. Zajmujemy się optymalizacją procesów i przepływów w obrębie logistyki wewnętrznej. Produkujemy kompleksowe rozwiąz(...)