PPUH VOIGT Sp. z o.o. - Baza Polskich Firm

PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Jordana 90,
41-813 Zabrze
śląskie

Dane kontaktowe:

zamowienia@voigt.pl
32 272 25 73

Dane firmy:

PPUH VOIGT Sp. z o.o.
NIP: 6260004736
REGON: 271176559

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Jordana 90, Zabrze, Polska

Opis firmy PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta Voigt. W ofercie, między innymi, profesjonalne środki czystości w czterech specjalistycznych liniach: profiline – dla firm sprzątających, hotelservice – dla pracowników hoteli, gastroline – dla lokali gastronomicznych oraz linia detaliczna – w odpowiedzi na potrzeby indywidualnego klienta. Profesjonalne środki czystości Voigt, sprawią, że sprzątanie stanie się czystą przyjemnością. Z łatwością usuną nawet silne zabrudzenia, a dzięki nim sprzątanie będzie szybkie i naprawdę skuteczne. Zachęcamy do odwiedzenia strony producenta i zapoznanie się szczegółową ofertą.

Oferta firmy

Produkty z linii profiline,hotelservice, gastroline i lini detalicznej - profesjonalne środki utrzymania czystości, poza tym dozowniki oraz sprzęt sprzątający - wózki, mopy, gąbki, ściereczki. Kompleksowe zaopatrzenie dla firm sprzątających, hoteli czy lokali gastronomicznych, jak również dla indywidualnego klienta.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Prowadzimy sklep internetowy z maszynami do mycia podłogi w sklepie, a także z odkurzaczami do prania tapicerki.
Calde to hurtownia środków czystości, gdzie znajduje się bardzo duży wybór produktów takiej renomowanej marki jak Tork.
Firma sprzątająca CityClean24 zaprasza do kontaktu i składania zamówień na usługi sprzątające zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.