Pracownia Emg Sebastian Szklener - Baza Polskich Firm

Pracownia Emg Sebastian Szklener

Dane adresowe:

Kompozytorów Polskich 8,
20-848 Lublin
lubelskie

Dane kontaktowe:

Kompozytorów Polskich 8
sebastianszklener@gmail.com
669 137 000

Dane firmy:

Pracownia Emg Sebastian Szklener
NIP: 8652467432
REGON: 180551157

Ocena użytkowników: brak

Kompozytorów Polskich 8, Lublin, Polska

Opis firmy Pracownia Emg Sebastian Szklener

Chcemy pomagać osobom z problemami neurologicznymi. Oferujemy serwis internetowy, w którym możesz zasięgnąć teleporady neurologa i otrzymać profesjonalną pomoc w diagnozowaniu i leczeniu Twojego problemu. Ocenimy Twój stan poprzez szczegółowy wywiad i testy medyczne. Możemy także zapewnić niezbędne leczenie.

Ponadto oferujemy szereg usług online w zakresie diagnostyki różnego rodzaju zaburzeń neurologicznych. Należą do nich udar mózgu, ból głowy, migrena, zawroty głowy, leczenie tężyczki, polineuropatii i  inne. Przeprowadzimy dokładne badania stanu zdrowia pacjenta i zaproponujemy odpowiednie leczenie.

W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Otrzymasz diagnozę i dowiesz się, jak dalej postępować w leczeniu.

Oferta firmy

Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego można uzyskać poradę od neurologa. Nasi neurolodzy są ekspertami w diagnozowaniu problemów neurologicznych, a także w leczeniu chorób neurologicznych.

Firmy pokrewne w bazie

/ lekarz /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Masz problem z łysieniem plackowatym lub androgenowym? Niezależnie od typu łysienia, przygotowaliśmy dla Ciebie szereg rozwiązań, dzięki którym poprawisz kondycję swoich włosów i zadbasz o ich wygląd.
Na stronie internetowej mediwizyta.
Prywatny szpital specjalistyczny SCM Clinic w Krakowie zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług lekarskich.