Gabinety lekarskie

Przychodnia Medyczna Pramed Sp. z o.o.

Przychodnia Pramed Szczecin świadczy usługi medyczne w zakresie badań i lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Zapraszamy na badania usg i ekg które wykonywane są w naszej przychodni w Szczecinie. Pramed oferuje także badania medycyny(...)

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.

W Baltic Med jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom zarówno profesjonalne a także realizowane na najwyższym poziomie usługi medyczne. Zapewniamy naszym pacjentom pełny zakres usług medycznych dotyczących podstawowej opieki medycznej. Je(...)

Logopeda online

Logopeda online Katarzyna Czyżycka jest terapeutą mowy u małych dzieci i młodzieży, specjalizującą się szczególnie w terapii logopedycznej dla dzieci dwujęzycznych. Firma powstała w roku 2012 i obecnie zatrudnia kilkoro bardzo wykwalifikow(...)

Sieredziński

W ofercie sieredzinski.pl jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie profesjonalnych zabiegów USG. Zabiegi realizowane są w gabinetach na terenie województwa zachodniopomorskiego. Realizowanie zabiegów obejmuje wykonanie między innymi badań USG, ja(...)

Mille Medica

Przychodnia laryngologiczna Mille Medica zlokalizowana jest w mieście Warszawa (w dzielnicy Ursynów). Od ponad 10 lat klinika pomaga swym młodszym i starszym pacjentom. Domeną ośrodka jest oczywiście laryngologia (w tym między innymi leczenie (...)

JOMADENT

Centrum Zdrowia JomaDent to rodzinna przychodnia medyczna w Dąbrowie Górniczej. Początkowo centrum zajmowało się głównie stomatologią, z czasem poszerzając jednak zakres swoich usług poprzez nawiązywanie współpracy ze specjalistami z ró(...)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz

Zakres badań, jakie wykonuje ginekolog Pruszków jest bardzo duży. To oznacza, że każda kobieta mająca problemy może się do ginekologa zgłosić. Jeśli jest potrzebne badanie ginekologiczne lub też położnicze w pełnym zakresie to gabinet (...)

Delta Sport Clinic Sp. z o.o. Sp. k.

Potrzebne jest leczenie operacyjne ręki? Zgłoście się do naszego szpitala. Zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie Wam pomóc. Zrobimy wszystko żeby nasi pacjenci mogli znowu normalnie żyć. Z naszych usług skorzystały tysiące pacjen(...)