Renata Schröter

Dane adresowe:

Tadusza Kościuszki 10/9,
63-460 Nowe Skalmierzyce
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Biuro Obsługi Klienta
sklep@opakowaniaok.pl
(53) 653 18 88

Dane firmy:

Renata Schröter
NIP: 9680179734
REGON: 360129367

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Tadusza Kościuszki 10/9, Nowe Skalmierzyce, Polska

Opis firmy Renata Schröter

Jeśli będziecie się decydować na ofertę przygotowywaną przez naszą firmę możecie oczekiwać jednorazowych różnego rodzaju. Mamy pełne przekonanie, że takie opakowania w różnych sytuacjach będą przydatne, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. W sprzedaży praktycznie wszelkie rodzaje opakowań jednorazowych, pośród nich również ekologiczne opakowania tekturowe. W naszej firmie rzeczywiście znajdziecie więc takie propozycje, które powinny przypaść Wam do gustu i powinniście być z nich w 100% zadowoleni. Jeśli wybieracie naszą ofertę otrzymacie takie opakowania, które macie również okazję dopasować do swoich oczekiwań. Już teraz możecie decydować się na naszą firmę i sięgać po te propozycje opakowań jakie pojawiają się u nas w sprzedaży. Znajdziecie również zróżnicowane pod kątem wielkości jednorazowe torebki czy reklamówki. Nasza firma wprowadza opakowania jednorazowe na wyższy poziom.

Oferta firmy

Firma Renata Schröter Opakowaniaok.pl oferuje:
- pojemniki jednorazowe (na owoce / warzywa)
- sztućce
- kubki plastikowe oraz papierowe (również z własnym nadrukiem)
- tacki
- środki czystościZ aktualną ofertą firmy Renata Schröter Opakowaniaok.pl można się zaznajomić na witrynie www https://www.opakowaniaok.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteś z Olsztyna lub okolic? Szukasz jednego sklepu z wyposażeniem wnętrz, w którym urządzisz całe mieszkanie? Nie szukaj dalej tylko odwiedź sklep KOMFORT na Leonharda 5.
Urządzasz nowe mieszkanie? A może myślisz tylko o szybkim odświeżeniu wnętrza? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju aranżacyjne wyzwanie na Ciebie czeka, zapraszamy do odwiedzenia sklepu KOMFORT w Warszawie na ulicy Mineralnej 3.
Czeka Cię remont łazienki lub kuchni? Zapraszamy do odwiedzenia salonu KOMFORT przy ulicy Głębockiej 13 w Warszawie.