Sarmata.pl - Baza Polskich Firm

Sarmata.pl

Dane adresowe:

Ostrowskiego 30,
53-238 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Anna Łopato
sklep@sarmata.pl
(71) 757 58 30

Dane firmy:

Sarmata.pl
NIP: 6161473965
REGON: 360007888

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Ostrowskiego 30, Wrocław, Polska

Opis firmy Sarmata.pl

Systemy grzewcze, które u nas odnajdziesz, opracowane są w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki. Korzystając z nowoczesnych systemów grzewczych, stawia się na niezawodną technologię i atrakcyjny design. Obecnie wszystkie pomieszczenia posiadają dedykowane urządzenia grzewcze. Jest to efekt nieustannego, dynamicznego rozwoju rynku. Nasz sklep pozwoli Ci odnaleźć funkcjonalne grzejniki do salonu, łazienki lub pomieszczeń gospodarczych. Każdy z nich będzie mieć unikalną konstrukcję. Dzięki temu zapewniamy jak najlepszą efektywność urządzeń.

Oferta firmy

Firma Sarmata.pl posiada w ofercie:
- grzejniki
- armatura łazienkowa
- kaloryfery
- łazienek

Szczegóły oferty firmy Sarmata.pl oraz dane do kontaktu znajdują się pod adresem www http://sarmata.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Racks and Rolls to sprawdzony producent szerokiej gamy stojaków metalowych do transportu.
Wozidła 3 lub 6 ton, koparka 1,8t, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 16m, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
W pracach remontowych najczęściej potrzebny jest ciężki, profesjonalny sprzęt, który przyśpieszy i ułatwi ciężkie prace budowlane.