Słomki papierowe WebInspire

Dane adresowe:

Wyszyńskiego Stefana 64,
05-091 Ząbki
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Kowal
firma@slomki.biz
663504651

Dane firmy:

Słomki papierowe WebInspire
NIP: 1251164691
REGON: 141224581

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wyszyńskiego Stefana 64, Ząbki, Polska

Opis firmy Słomki papierowe WebInspire

Firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych i biodegradowalnych słomek papierowych. To jednorazowy produkt przeznaczony dla branży gastronomicznej, który sprawdza się także podczas imprez okolicznościowych i wydarzeń plenerowych. Słomki z papieru są bezpieczne dla środowiska ponieważ papier z którego zostały zrobione jest surowcem odnawialnym i kompostowalnym, który rozkłada się na nautralne dla środowiska naturalnego składniki. To idealny zamiennik słomek plastikowych, od których odejście zapowiedziała Unia Europejska już od 2021 roku.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne słomki papierowe w kilkudziesięciu rozmiarach, wzorach i kolorach. Posiadamy zarówno ofertę hurtową jak i detaliczną.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Fresh Gelato & Cafe Pszczyna to miejsce, gdzie świeże smaki spotykają się z przytulną atmosferą, tworząc wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich gości.
Kebab to potrawa, której nie trzeba nikomu przedstawiać.
Szukasz odpowiedzi na pytanie, czy franchising sushi to spełnienie moich oczekiwań? Tak się składa, że możemy zaproponować Ci coś bardzo ciekawego — jak się może domyślasz, chodzi o jak najszybsze zapoznanie się z naszą ofertą.