Tomlux Tomasz Woroszyło

Dane adresowe:

Sitarska 1/2,
15-850 Białystok
podlaskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@tomlux.com.pl
602 210 774

Dane firmy:

Tomlux Tomasz Woroszyło
NIP: 5461193672
REGON: 451146792

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Sitarska 1/2, Białystok, Polska

Opis firmy Tomlux Tomasz Woroszyło

Tomlux to znakomici eksperci od szybkiego i dokładnego montażu drzwi i okien. Zapewniają klientom nowoczesne technologie w bardzo przystępnych cenach. Firma od dawna współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami drzwi i okien, takimi jak DOMEL, KMT, Porta, Dre czy Polskone, dzięki czemu może zaoferować doskonałej jakości produkty zapewniające energooszczędność, dźwiękoszczelność i bezpieczeństwo antywłamaniowe. Tomlux zatrudnia wysoko wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy podejmą się każdego wyzwania, gwarantując profesjonalną realizację usług.

Oferta firmy

Firma Tomlux Tomasz Woroszyło oferuje:
- Okna,
- Drzwi,
- Rolet,
- Bramy garażowe.

Ze szczegółami oferty firmy Tomlux Tomasz Woroszyło zaznajomić się można na stronie https://tomlux.com.pl/

Firmy pokrewne w bazie

/ drzwi / białystok / okna / bramy /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Witamy w Salonie Firmowym Sokółka Okna i Drzwi Szczecin - doświadczonym Producentem stolarki otworowej działającym na rynku od blisko 50 lat! Nasze wysokiej klasy drewniane i drewniano-aluminiowe okna oraz drzwi tarasowe wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także trwałością.
Zepsuło Ci się okno? Nie wiesz co zrobić? Na szybko poszukujesz firmy zajmującej się serwisem oraz naprawą okien? Lub może potrzebna Ci fachowa regulacja okien? To wszystko usługi, w jakich specjalizuje się SERWIS STOLARKI BUDOWLANEJ! Jest to zespół doświadczonych i bardzo sumiennych pracowników, którzy gwarantują błyskawiczną i niezwykle sprawną realizację wszelkich zleceń naprawy każdego rodzaju okien.
Szukasz okien lub drzwi? Dobrej jakości? Stolarka okienna to główna specjalizacja firmy Design-House, ale oprócz tego zajmują się oni stolarką drzwiową.