UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna

Dane adresowe:

ul. Widok 32,
96-100 Skierniewice
łódzkie

Dane kontaktowe:

biuro@uarchitekta.pl
508-828-808

Dane firmy:

UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna
NIP: 8361879466
REGON: 521797682

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Widok 32, Skierniewice, Polska

Opis firmy UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna

UArchitekta to biuro architektoniczne zajmujące się projektowaniem domów jednorodzinnych. Biuro specjalizuje się w architekturze nowoczesnej i tradycyjnej. Firma oferuje swoim klientom szeroki zakres usług. Oferujemy projektowanie architektoniczne i nadzór budowlany. Planujemy i projektujemy szeroką gamę projektów i budynków m.in projekty domów nowoczesnych, tradycyjnych, do 140m2, drewnianych, energooszczędnych, domów bliźniaczych, na wąską działkę i wielu innych.

Projekty UARCHITEKTA.PL charakteryzują się czystymi liniami, harmonijnymi proporcjami, funkcjonalnymi detalami i silnym wyczuciem koloru. Biuro architektoniczne współpracuje z klientami w całej Polsce. Świadczymy także profesjonalne usługi konsultingowe i doradzamy klientom w zakresie budowy domu. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego miejsca i atmosfery odpowiadającej potrzebom klienta. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości produkty i usługi. Cieszymy się na współpracę z Państwem!

Oferta firmy

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo kupić gotowe projekty domów. Oferujemy Państwu szeroki wybór nowoczesnych i tradycyjnych projektów domów w różnych rozmiarach. Nasz szeroki wybór obejmuje dużą liczbę różnych projektów domów, w tym:
- projekty domów do 140 m2,
- projekty domów drewnianych,
- projekty domów energooszczędnych,
- projekty domów bliźniaczych,
- projekty domów usługowych,
- projekty domów prestiżowych,
- projekty garaży gospodarczych,
- projekty domów z wnętrzem,
- projekty domów parterowych,
- projekty domów piętrowych,
- projekty domów z poddaszem użytkowym,
- projekty domów dwurodzinnych,
- projekty domów z antresolą. Na naszej stronie można łatwo wyszukać projekt domu według jego wielkości, numeru kondygnacji, wymiarów działki, typu planów domu i innych. Nasze projekty domów powstają w oparciu o najnowsze standardy budownictwa mieszkaniowego. Każdy projekt domu zawiera rzuty kondygnacji, elewacje i szczegółowe specyfikacje.

Firmy pokrewne w bazie

/ projekty domów /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wolski Studio to miejsce, gdzie marzenia o luksusowych wnętrzach stają się rzeczywistością, a perfekcyjnie przemyślane detale tworzą niepowtarzalną atmosferę.
Bestbox24 to świeży gracz na krajowym i lokalnym rynku, który wyznacza nowe standardy w dziedzinie magazynów samoobsługowych na wynajem.
Studio architektoniczne działa na śląsku od 2015 roku.