VEHIS Sp. z.o.o.

Dane adresowe:

Wojciecha Korfantego 141,
40-154 Katowice
śląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
bok@vehis.pl
(32) 308 84 44

Dane firmy:

VEHIS Sp. z.o.o.
NIP: 1132995753
REGON: 382931136

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wojciecha Korfantego 141, Katowice, Polska

Opis firmy VEHIS Sp. z.o.o.

Jeżeli szukacie Państwo samochodu dla firmy powiązanego z leasingiem konsumenckim lub operacyjnym zachęcamy do konsultacji z naszymi ekspertami. Proponujemy optymalne warunki leasingu. Mamy wielu partnerów, także serwisowych. Dzięki temu użytkujecie Państwo auto bez żadnych zmartwień technicznych, czy dotyczących dopasowania ubezpieczenia. To my się zajmujemy tymi sprawami. Udzielamy bezpłatnych konsultacji związanych z leasingiem. Odpowiadamy na wiele skomplikowanych pytań przez ciekawego bloga.

Oferta firmy

W ofercie firmy VEHIS Sp. z.o.o. znajduje się na przykład:
- Samochody dla firmy w leasing,
- Leasing dla firm,
- Samochodowy leasing,
- Najem samochodu,
- Leasing konsumencki,
- Samochód dla firm,
- Auto w leasing,
- Długoterminowy najem samochodu.

Więcej szczegółów o ofercie firmy VEHIS Sp. z.o.o., a także dane kontaktowe znaleźć można na stronie www https://vehis.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Rozważasz wzięcie auta w leasing? Auto EFL zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą aut, pojazdów ciężarowych, maszyn.
Automotive Centrum to broker samochodowy (niezależny), który daje możliwość wyboru auta z salonu za niższą cenę oraz uzyskanie najlepszych opcji finansowania.
Jeżeli potrzebujesz sprzętu do pracy w postaci komputera lub niezbędne jest Ci wyposażenie biura to zdecyduj się na leasing komputerów i sprzętu IT lub sprzętu medycznego.