Venteco - Baza Polskich Firm

Venteco

Dane adresowe:

Warszawska 13,
32-086 Węgrzce
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
rekuperacja@venteco.com
600 290 220

Dane firmy:

Venteco
NIP: 5130234029
REGON: 122748741

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Warszawska 13, Węgrzce, Polska

Opis firmy Venteco

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Nasza firma posiada ponad 20 lad doświadczenia w montażu urządzeń klimatycznych oraz wykonywaniu instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, którą często określa się jako rekuperacja. Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi poparte nie tylko zdobytym doświadczeniem, ale także wiedzą, doskonale wyszkoloną kadrą pracowniczą oraz wykonywane najnowocześniejszym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Oferta firmy

Prezentowana firma Venteco Sp. z o.o. posiada w ofercie:
wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Szczegóły oferty firmy Venteco Sp. z o.o. oraz dane do kontaktu dostępne są na stronie www https://rekuperacjawdomu.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług dostarczania i montowania systemów grzewczych, rozwiązań dla przemysłu i odnawialnych źródeł energii, kolektorów słonecznych, czy pomp.
HKS LAZAR to rodzinna firma, zajmująca się od 1937 roku produkcją urządzeń grzewczych, dopasowanych do potrzeb klientów.
Interesują Cię pompy ciepła w mazowieckim? Jeżeli interesują Cię pompy ciepła, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością.