VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna - Baza Polskich Firm

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Dane adresowe:

Połczyńska 93,
01-301 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sklep@victus.co
605-230-086

Dane firmy:

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna
NIP: 5222903627
REGON: 141584718

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Połczyńska 93, Warszawa, Polska

Opis firmy VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Nasza firma to oficjalny dystrybutor marki Ronnefeldt w Polsce. W związku z tym, aby dotrzeć także do klienta detalicznego, prowadzimy sklep z herbatami online pod adresem ronnefeldt-sklep.pl. Zapewniamy, że zestawy herbat jakie mamy do zaproponowania są najlepszej jakości, a do tego w atrakcyjnych cenach. Wychodzimy z założenia, że dobra herbata obroni się sama, dlatego zachęcamy do próbowania nowych smaków, ale także tych znanych już powszechnie jak herbata earl grey. Zamówienia wysyłane są szybko, a nasze programy promocyjne premiują stałych klientów.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdują się herbaty zielone pochodzące z różnych zakątków świata, a w szczególności chińska herbata oraz różne odmiany pochodzące z Japonii. Oczywiście także czarna herbata zajmuje zaszczytne miejsce na naszych półkach. Napary owocowe oraz ziołowe także cieszą się uznaniem i zainteresowaniem klientów. Zapraszamy po herbaty świata do naszego sklepu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Mrożone owoce zawierają w sobie wiele potrzebnych nam witamin.
Prowadzimy multimedialną porównywarkę firm cateringowych.
Domowa Spiżarnia to sklep internetowy z akcesoriami oraz produktami do domowej produkcji wędlin, chleba, przetworów i alkoholi.