WszystkoNaDachy Patryk Armata

Dane adresowe:

aleja Powstańców Warszawy 4,
05-816 Reguły
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@wszystkonadachy.pl
533 897 897

Dane firmy:

WszystkoNaDachy Patryk Armata
NIP: 6891224051
REGON: 180848897

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

aleja Powstańców Warszawy 4, Reguły, Polska

Opis firmy WszystkoNaDachy Patryk Armata

Wysokiej jakości narzędzia oraz artykuły budowlane znajdziesz we Wszystko Na Dachy. Sklep ten posiada na sprzedaż produkty, wśród których znajdują się zaślepki parapetów, klej polimerowy soudal, klej tapicerski do pianki oraz kominek wentylacyjny dachowy. W swojej ofercie sklep posiada także produkty sezonowe i liczne promocje. Kominki wentylacyjne na dachu płaskim, kominki wentylacyjne na dachu, klej tapicerski do pianki i kominki wentylacyjne do dachów płaskich to tylko niektóre z produktów, które oferują. Ta firma to wybór, który można polecić każdemu klientowi, który szuka wysokiej jakości produktów związanych z dachem. Na stronie internetowej firmy można przeczytać wiele pozytywnych opinii od rzeszy zadowolonych klientów.

Oferta firmy

Prezentowana firma WszystkoNaDachy Patryk Armata ma w ofercie:
- Akcesoria dachowe,
- Hydroizolacja,
- Klamki okienne,
- Ciepły montaż,
- Chemia budowlana,
- Dachy płaskie,
- Membrany i folie,
- Kominki wentylacyjne.

Z dokładniejszą ofertą firmy WszystkoNaDachy Patryk Armata można się zapoznać na stronie www https://wszystkonadachy.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Rotman Sklep jest częścią sprzedażową firmy RotmanGroup Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
HiUrban to firma z wieloletnim doświadczeniem w pracy na wysokości, posiadająca wykwalifikowanych specjalistów i profesjonalny sprzęt do różnego typu zadań.
Interesuje Cię profesjonalne malowanie elewacji Kraków i co za tym idzie, potrzebujesz pomocy? Jeśli tak, dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną naszej działalności — jeśli nam zaufasz, na pewno tego nie pożałujesz.