Dachy

Eko-Dachwiór Szymon Masłowski

Firma Eko-Dachwiór zajmuje się produkcją wióra osikowego oraz montażem tego, przetworzonego w ręcznej obróbce, surowca na pokryciach dachowych. Firma posiada bogate tradycje rodzinne. Działalność zapoczątkował dziadek ówczesnego właści(...)

Traffic

Firma Traffic działa na rynku od 1993 roku. W swojej ofercie oferujemy produkcje i dystrybucję pokryć dachowych z blachy (blachodachówka, blacha trapezowa, rąbek stojący), blach elewacyjnych oraz konstrukcyjnych. Oferujemy również swoim klien(...)

BIS Sp. Z.o.o

Firma Stolar od 20 lat specjalizuje się w produkcji drewnianych okien. Wiedza osiągnięta w tej dziedzinie pozwoliła na rozwijanie naszej działalności. Rok 2000 postawił nieoczekiwane wyzwanie przed naszą spółką, mówiąc dokładnej zbudowa(...)

Wirmet PHU Robert Gogulski

WIRMET to firma, która działa na polskim rynku od 1999 roku i na co dzień zajmuje się świetlikami dachowymi oraz klapami dymowymi. Specjalnością firmy są świetliki kopułkowe i systemy oddymiania klatek schodowych. Klienci mogą liczyć na t(...)

PPHU LEDAR GOŁOFIT DARIUSZ

PPHU LEDAR MATERIAŁY BUDOWLANE jest firmą, która proponuje szeroki wybór materiałów wykorzystywanych w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Od początku działalności mamy taki sam cel. Jest nim dostarczenie materiałów charakteryzujących s(...)

PPU Sławomir Zawadzki

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku , na którym działamy już od 1989 specjalizując się w realizowaniu wysokiej jakości dachów płaskich. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić również wykonanie obi(...)

MAX Profil

W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie usługi, jak termoizolacja dachu, remont dachu oraz wiele innych. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu,a co za tym idzie posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. Dla nas liczy się p(...)

Balance

Interesuje Cię profesjonalne malowanie elewacji Kraków i co za tym idzie, potrzebujesz pomocy? Jeśli tak, dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną naszej działalności — jeśli nam zaufasz, na pewno tego nie pożałujesz. Co do szc(...)