Żłobek ISKIERKI - Baza Polskich Firm

Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko było bezpieczne i zdrowe, a przy tym nieskrępowane, jeśli chodzi o szeroko rozumiany rozwój. Dlatego wybór odpowiedniego żłobka jest niezwykle istotny. Jest to przecież miejsce, w którym dziecko nabywa pierwszych doświadczeń społecznych, a w którym jednocześnie spędza większość swojego dnia.

,,Żłobek Iskierki” jest bez wątpienia takim właśnie miejscem – bezpiecznym, komfortowym, a przy tym nowoczesnym i w pełni przystosowanym pod względem sanitarnym, gastronomicznym, czy użytkowym. Dzięki temu placówka jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom rodziców i milusińskich.

Bezsprzecznym atutem żłobka jest jego położenie. ,,Żłobek Iskierki” znajduje się przy ul. Konarkowej 1. Żłobek to zaadaptowany na potrzeby placówki dom jednorodzinny, który posiada własny ogród z prywatnym placem zabaw. Jednocześnie żłobek położony jest z dala od wielkomiejskiego życia i ruchliwych dróg, dzięki czemu podopieczni mogą swobodnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Czas na świeżym powietrzu stanowi więc uzupełnienie zajęć, które placówka oferuje. Ponieważ priorytetem dla pracowników jest rozwój i zdrowie maluchów – toteż kadra dokłada wszelkich starań, by dzieci mogły realizować w tym miejscu swoje pasje. Organizuje się więc zajęcia muzyczne, taneczne, plastyczne, czy przyrodnicze, które uczą, bawią i jednocześnie sprawiają, że dziecko nie może cierpieć na nudę.

Co ważne – placówka realizuje program ,,Zdrowy maluszek”. Co to oznacza? Otóż, w związku z udziałem w programie, wykwalifikowana i zawsze uśmiechnięta kadra żłobka, codziennie dba o to, by zaszczepić w dzieciach chęć dbania o swoje zdrowie – np. poprzez higienę jamy ustnej.

Pracownicy placówki pozostają oczywiście w stałym kontakcie z rodzicami. Dzięki temu, obie strony mogą przekazywać sobie swoje spostrzeżenia, dotyczące rozwoju maluchów.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie oferuje opiekę nad dziećmi do lat 3. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej https://zlobekiskierki.pl/. Zapraszamy do zapoznania się!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Żłobek oferuje najwyższej klasy usługi.
Róża Montessori to prywatne przedszkole w Białołęce, które skupia się na rozwoju samodzielności dzieci.
MiniPrzedszkolak to przedszkole niepubliczne w Józefowie, które wspiera kreatywność, odkrywanie talentów oraz rozwój dziecka.