Przedszkola

Niepubliczne Przedszkola Ciuchcia Puch Puch

Przedszkole Ciuchcia to dwujęzyczne miejsce dla dzieci najmłodszych oraz nieco starszych. Mogą Państwo przyprowadzić swoje pociechy do oddziału żłobka oraz przedszkolnego już w najbliższym roku szkolnym. Działamy w ramach sieci Zielone Dom(...)

Przedszkolne zakamarki

Przedszkolne Zakamarki to nowoczesne przedszkole w Markach koło Warszawy. Przedszkole to m.in. wykwalifikowana kadra pedagogiczna, indywidualizacja procesu nauczania wychowania z uwzględnieniem twórczego rozwoju każdego dziecka, dobrze rozwinięt(...)

Kamyk Zielony

Interesuje Cię przedszkole terapeutyczne Warszawa i zastanawiasz się nad tym, jaka oferta będzie najlepszym rozwiązaniem? W takim razie może zainteresuje Cię oferta, którą ma Kamyk Zielony? Kamyk Zielony to placówka prowadząca liczne oddzia(...)

Żłobek Pandzia

Zastanawiasz się nad tym, czy jest jakiś dobry żłóbek na Wilanowie? Jeśli tak, zachęcamy do jak najszybszego zwrócenia uwagi na naszą ofertę. Co można powiedzieć na temat naszego żłóbka? Proponujemy miejsce, które odzwierciedla potrze(...)

Przedszkolny Dobry Start

Dobry Start to przedszkole dla dzieci z autyzmem znajdujące się w Warszawie na tak zwanej Zielonej Białołęce. Jeśli jesteś rodzicem dziecka, u którego stwierdzono zaburzenie ze spektrum autyzmu z pewnością poszukujesz dobrej placówki eduka(...)

Akadero

Akadero to nowoczesne przedszkole anglojęzyczne, które przyjmuje dzieci w Warszawie (Białołęka). Proponujemy codzienny angielski z wykwalifikowanymi pedagogami. W przedszkolu wykorzystujemy multimedia. Mamy plac zabaw, a także ciekawe programy (...)

Strefa Malucha

W Strefie Malucha oferujemy doskonale przygotowane warunki dla przedszkolaków. Nasze prywatne przedszkole dąbrowa górnicza jest w stanie zapewnić bezpieczną przestrzeń dla dzieci. W naszym przedszkolu jesteśmy w stanie zapewnić opiekę nad dz(...)

Klub dziecięcy "SMERFY" - Grażyna Orlińska

Uwielbiasz swoje dzieci ponad wszystko ale czasem potrzebujesz chwili wytchnienia? Potrzebujesz miejsca gdzie zostawisz swojego malucha aby w spokoju zająć się pracą albo domem? Wejdź na stronę smerfy.com.pl i poznaj pełną ofertę żłobka Kl(...)